INFORMACE

aloe.info@email.cz
 

Aloe Vera Barbadensis Miller - nejkvalitnější druh Aloe Vera

 

COLOSTRUM DIREKT

Tekutý doplněk stravy z čistého kolostra (mleziva) - lze doporučit speciálně v počáteční fázi užívání.
To nejlepší, co nám matka příroda dává do vínku. Mléko prvních hodin života. Tato živina je v přírodě jedinečná, protože obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší přirozené koncentraci. V současné době stále víc průzkumů ukazuje, jak enormní hodnotu představuje colostrum (mlezivo) pro lidské zdraví. Splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu při procesu získávání a zpracování - pouze přebytečné mléko z prvních 12 hodin po porodu, protože má nejvyšší obsah imunoglobulinů, patentovaný, vysoce ceněný a šetrný způsob výroby za studena, výhradně od krav z Německa, Rakouska a Švýcarska. Tím je v konečném produktu dosaženo nejvyšší možné koncentrace obsažených látek.

Co COLOSTRUM přináší?

Telátkům se dostává jejich imunitní ochrany výhradně z prvního mléka. Proto má kravské Colostrum (mlezivo) nejvyšší podíl imunoglobulinů zejména v prvních 12 hodinách po porodu. Látky, které Colostrum obsahuje, fungují u telátka jako očkování - nabízejí rozsáhlou imunitní mateřskou ochranu.

Proč je COLOSTRUM tak cenné?

Obsahuje vysoce specifické, imunologicky účinné látky jako:
- Imunoglobuliny (IgG, IgM, IgA, IgE) ve vysoké koncentraci. Jsou to specifické protilátky, které mají za úkol napadat přímo viry a bakterie a zničit je.
- Imunitní regulátory (Zytokine, Lactoferrin, Interleukine a mnohé další) spouštějí a harmonizují obrannou reakci těla.
- Růstové faktory (IGF 1 a 2, TGF, EGF a jiné) řídí buněčnou a látkovou regeneraci a povzbuzují růst vlasů.
- Vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny.

Složení

Průměrné nutriční hodnoty
Energetická hodnota: ve 100 g 140 kJ a v denní dávce 10,5 kJ  ve 100 g v denní dávce (1 lžíce=7,5ml)
Bílkoviny: 4,9 g <0,8 g  Sacharidy: 3,3 g <0,5 g  Tuky: <0,5 g

Odtučněné kolostrum (mlezivo) neobsahuje kasein.
Obsah balení: 125 ml

Dávkování

Doporučené dávkování 1 - 2 polévkové lžíce 1x denně (2 polévkové lžíce = 15 ml), užívejte samostatně nebo zapijte ovocnou šťávou. Nezapíjejte teplými nápoji! Uvedená doporučená denní dávka (1 - 2 polévkové lžíce), nesmí být překročena. Doplňky stravy by neměly být využívány jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Nenahrazuje pestrou stravu.